Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Phasellus mattis tincidunt nibh. Cras orci urna, blandit id, pretium vel, aliquet ornare, felis. Maecenas scelerisque sem non nisl. Fusce sed lorem in enim dictum bibendum.
Nam dui erat, auctor a, dignissim quis, sollicitudin eu, felis. Pellentesque nisi urna, interdum eget, sagittis et, consequat vestibulum, lacus. Mauris porttitor ullamcorper augue.

Kadra

Urszula Obarzanek – Prezes Zarządu

Księgowa z certyfikatem nr 24549/01
urszula.obarzanek@proximus.net.pl
tel.: 601 504 642

Anna Trojan – Główna księgowa/Prokurent

Księgowa z certyfikatem nr 39734/2010
anna.trojan@proximus.net.pl
tel.: 519 176 943

Danuta Gamrot – Zastępca Głównego księgowego

Księgowa z certyfikatem nr 64948/2014
danuta.gamrot@proximus.net.pl
tel.: 512 054 706

Damian Grad – Zastępca Głównego księgowego

damian.grad@proximus.net.pl
tel.: 519 176 909

Anita Szlachetka – Dyrektor Biura

ulao@post.pl
tel.: 12 423 52 21

Maria Lizoń – Specjalistka ds. kadr i płac

maria.lizon@proximus.net.pl
tel.: 519 176 942

Bernardyna Bulda – Samodzielna księgowa

bbulda@proximus.net.pl
tel.: 512 064 701

Magdalena Grzebyk – Księgowa

magdalena.grzebyk@proximus.net.pl
tel.: 12 423 52 29

Joanna Gugała – Samodzielna księgowa

joanna.gugala@proximus.net.pl
tel.: 12 423 52 29

Agnieszka Kaczmarska – Samodzielna księgowa

agnieszka.kaczmarska@proximus.net.pl
tel.: 519 176 944

Maria Lisowska – Księgowa

maria.lisowska@proximus.net.pl
tel.: 512 054 705

Elżbieta Prochownik – Samodzielna księgowa, specjalistka ds. kadr i płac

elzbieta.prochownik@proximus.net.pl
tel.: 512 054 715

Agnieszka Sumara – Samodzielna księgowa

agnieszka.sumara@proximus.net.pl
tel.: 510 140 176

Agnieszka Szlachetka – Samodzielna księgowa, specjalistka ds. kadr i płac

agnieszka.szlachetka@proximus.net.pl
tel.: 507 945 796

Joanna Wierzban – Samodzielna księgowa

joanna.wierzban@proximus.net.pl
tel.: 504 280 489

Iwona Wojtasik – Samodzielna księgowa

iwona.wojtasik@proximus.net.pl
tel.: 508 558 867